BenQ efsane bir ürün tanıttı, uygun fiyatlı cihaz her evi sinema salonuna çevirecek

Evlerimizde sinema deneyimini yaşamak isteyenler için BenQ‘nun yeni amiral gemisi ev sinema projektörü W5800 harika bir haber. 4K UHD çözünürlük sunan bu cihaz, 100 ila 300 inç arası ekranlarda keskin ve detaylı görüntüler vaat ediyor.

2600 ANSI lümen parlaklık ile canlı görüntüler sunan W5800, Sinema Modu ile 1700 lümen parlaklık ve %100 DCI-P3 renk doğruluğu sağlayarak gerçek bir sinema deneyimi sunuyor. HDR teknolojisi ise kontrast ve parlaklık aralığını genişletiyor.

BenQ efsane bir ürün tanıttı, uygun fiyatlı cihaz her evi sinema salonuna çevirecek

Evlerimizin esnek yapısı sayesinde, 1.6x optik motorlu zoom lensi ile W5800‘ü en uygun yere yerleştirebilir ve net görüntüler elde edebilirsiniz. İki adet 4K uyumlu HDMI portu, bir USB portu ve harici hoparlörler için ses bağlantıları gibi çeşitli bağlantı seçenekleri de bulunuyor.

BenQ W5800 Ev Sinema Projektörü’nün fiyatı 650,000 INR olarak belirlenmiş ve seçkin Ev AV Sistem Entegratörleri aracılığıyla Hindistan’da satışa sunulmuş durumda. Bu fiyat, dolar bazında yaklaşık olarak 7.860$ olarak hesaplanabilir. Böylece evinizde gerçek bir sinema deneyimi yaşamak isteyenler için mükemmel bir seçenek sunulmuş oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x